DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ KURIER 12 ZŁ WYSYŁKA 24H
-17%

Mata samopompująca Fjord Nansen KERJAG 3.5 800g

Cena z VAT

229,99 PLN

Produkt dostępny

279,99 PLNinfo_outline

Producent FJORD NANSEN

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 229,99 PLN

Liczba sztuk

1

Sprawdź nasze promocje

Opis produktu

Kwintesencją samopompujących mat Fjord Nansen jest wygodny odpoczynek po całodniowych wędrówkach i świetna izolacja od zimnego podłoża. Podczas rozkładania maty gąbka znajdująca się w jej wnętrzu rozpręża się i mata sama napełnia się powietrzem. Na koniec wystarczy dmuchnąć w matę 1-2 razy i zakręcić korek. Podczas zwijania maty powietrze samo uchodzi, co pozwala na znaczne zmniejszenie objętości pakunku i bezproblemowe przytroczenie maty do plecaka. Pamiętaj, wygodny sen w podróży to podstawa udanego wyjazdu.

 

Niewielkie wymiary po złożeniu

Miękka i wygodna

Niska waga

Wykonana z lekkiego poliestru TPU

Od spodu powleczona materiałem TPU, który zapobiega "ślizganiu" się maty po podłożu

Wyposażona jest w zestaw naprawczy i dwie gumki zapobiegające rozwinięciu po złożeniu

Współczynnik izolacji R-VALUE: 2.6

Grubość: 3.5 cm

Wymiary: 183 x 51 cm

Wymiary po złożeniu: 26 x 16.5 cm

Waga: 800 g

Kolor: czerwony

Materiały i technologia

Producent

Fjord Nansen to jedna z najbardziej znanych i prężnie działających polskich marek, zajmujących się outdoorem. Blisko 20 lat doświadczenia w produkcji ekwipunku turystycznego. Produkty Fjord Nansen można spotkać na każdym szlaku, co świadczy o popularności i zaufaniu konsumentów do marki. Najnowszej generacji namioty, kije trekkingowe, maty, termosy i inne akcesoria turystyczne cechują się nieprzeciętną wytrzymałością, dostosowane są do użytkowania w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. 

Fjord Nansen czerpie inspirację z pięknej i dzikiej natury skandynawskich krajów, dostarczając wymagającym użytkownikom sprzęt o najwyższych parametrach oraz atrakcyjnej stylistyce. Inspirowane wielkimi podróżami produkty Fjord Nansen zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań w stosunku do sprzętu outdoorowego. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości.

 

Ku pamięci Aleksandra Doby - wieloletniego ambasadora marki  Fjord  Nansen, istnego człowieka renesansu, nieustraszonego podróżnika, "zaklinacza oceanów". Znany przede wszystkim z trzykrotnego przepłynięcia kajakiem przez Atlantyk. Podróżnik roku 2015 według National Geographic.

Pośmiertnie odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Wymiary

Grubość: 3.5 cm

Wymiary: 183 x 51 cm

Wymiary po złożeniu: 26 x 16.5 cm

Waga: 800 g