DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ KURIER 12 ZŁ WYSYŁKA 24H
Dobra cena

Termos Fjord Nansen Honer 0,7l

Cena z VAT

109,99 PLN

Produkt dostępny

Producent FJORD NANSEN

Liczba sztuk

1

Sprawdź nasze promocje

Opis produktu

Termos Fjord Nansen HONER to niekwestionowany lider w swojej klasie. Termos posiada doskonałą izolację termiczną (dla płynów zarówno gorących jak i zimnych) przy dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Gumowa czarna okładzina zapewnia pewny chwyt. Termosy Fjord Nansen zwyciężają w testach termosów turystycznych czasopism  "n.p.m." i "Magazyn Górski".Pojemność: 0,7 l
Materiał:stal nierdzewna
Wymiary: 29 x 7.4 cm
Waga 420 g
Produkt zgodny z normą EU 10/2011
Kolor: czarny

 

Dane dla termosu o pojemności 1 litr, według testu* przeprowadzonego przez redakcję miesięcznika "n.p.m.":

- po 6 godz. - 80,5°C
- po 12 godz. - 72°C
- po 18 godz. - 65°C
- po 24 godz. - 59,5°C.

*Test polegał na zalaniu wszystkich termosów wrzątkiem i kontroli temperatury zawartości co 6 godzin (temperatura otoczenia: 20°C). Czas trwania testu: 24 h.

W kategorii termosów z korkami automatycznymi zwyciężył termos Fjord Nansen (1,0 L)

Materiały i technologia

Producent

Fjord Nansen to jedna z najbardziej znanych i prężnie działających polskich marek, zajmujących się outdoorem. Blisko 20 lat doświadczenia w produkcji ekwipunku turystycznego. Produkty Fjord Nansen można spotkać na każdym szlaku, co świadczy o popularności i zaufaniu konsumentów do marki. Najnowszej generacji namioty, kije trekkingowe, maty, termosy i inne akcesoria turystyczne cechują się nieprzeciętną wytrzymałością, dostosowane są do użytkowania w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. 

Fjord Nansen czerpie inspirację z pięknej i dzikiej natury skandynawskich krajów, dostarczając wymagającym użytkownikom sprzęt o najwyższych parametrach oraz atrakcyjnej stylistyce. Inspirowane wielkimi podróżami produkty Fjord Nansen zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań w stosunku do sprzętu outdoorowego. Producent przywiązuje wielką wagę do jakości.

Wymiary

Pojemność: 0,7 l
Wymiary: 29 x 7.4 cm
Waga 420 g