DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ KURIER 10 ZŁ WYSYŁKA 24H
Dobra cena

Listki myjące Sea To Summit Laundry Wash Do prania

Cena z VAT

17,90 PLN

Produkt dostępny

Producent SEA TO SUMMIT

Liczba sztuk

1

Opis produktu

LISTKI MYJĄCE DO HIGIENY OSOBISTEJ Z SERII TREK & TRAVEL POCKET.
LISTKI LAUNDRY WASH - DO PRANIA ODZIEŻY.

Produkty Trek & Travel Pocket Soaps pozwalają zachować higienę osobistą w każdych warunkach podróży. Dzięki tym produktom zawsze będziesz świeży, czysty i gotowy do pracy. Opakowanie zajmuje bardzo mało miejsca oraz jest bezpieczne w transporcie, bo występuje w postaci suchych listków. Nie istnieje ryzyko konfiskaty przez służby ochrony lotniska. Listki dostępne są w wersjach: Hand Wash (HW), Body Wash (BW), Conditioning Shampoo (CS), Shaving Soap (CS) oraz Laundry Wash (LW).Produkt idealny do podróży samolotem oraz do turystyki plecakowej.
Mimo, iż listki są biodegradowalne, zaleca się stosować je w odległości co najmniej 100 m od cieków wodnych.

 

Produkt z linii "Leave no trace" - "Nie pozostawiaj po sobie śladu" 
50 sztuk suchych listków w opakowaniu
Listki pełnią funkcje myjące po lekkim zwilżeniu wodą
Wielkość pudełka: 7 x 4.5 x 2 cm
Pozostawia świeży zapach
Lekki zapach zielonej herbaty
Biodegradowalny i ekologiczny
Wolny od fosforanów i parabenów
Wodoodporne opakowanie
Bezpieczny do użytku osobistego
Zgodny z przepisami lotniczymi w tym TSA w USA
Spełnia wymagania portów lotniczych
Można przewozić w bagażu podręcznym w samolocie
Waga: ok 15 gram

Materiały i technologia

Producent

W 1984 roku niewielka grupa wspinaczy pochodząca z najbardziej płaskiego kontynentu – Australii - dokonała śmiałego wejścia na Mount Everest, wytyczając nową drogę od strony północnej bez tlenu oraz pomocy Szerpów. Sześć lat później Tim Macartney-Snape zdecydował się na powrót na Mount Everest po tym jak zdał sobie sprawę, że ani on ani żadna inna osoba, która zdobyła szczyt nie zrobiła tego z poziomu morza – oznaczałoby to pokonanie 8,848 m.

Wiosną 1990 roku Tim Macartney-Snape wyruszył na piechotę wzdłuż całej doliny Gangesu, w kierunku odległych Himalajów.

Cztery miesiące później, rozpoczynając wspinaczkę z Base Camp pod Mount Everest, bez pomocy tlenu postawił stopę na najwyższym punkcie na Ziemi. Wyprawa Tima otrzymała nazwę "Sea To Summit".

Po powrocie do Australii Tim Macartney-Snape połączył siły wraz ze swoim towarzyszem owej wspinaczki, guru w dziedzinie projektowania, Rolandem Tysonem tworząc firmę oferującą pomysłowy, dobrze wykonany a jednocześnie przystępny cenowo sprzęt outdoorowy. Firma otrzymała nazwę "Sea To Summit". Obecnie marka Sea To Summit oferuje najbardziej innowacyjne akcesoria turystyczne doceniane przez odbiorców z całego świata.

Sea To Summit z siedzibą w Zachodniej Australii stało się wielokrotnie nagradzaną, globalną marką, której produkty sprzedawane są w ponad 60 krajach. Ogromny wzrost popularności oraz międzynarodowe uznanie umocniło przekonanie, że główne założenie „wyposażyć i inspirować” jest odpowiednim kierunkiem prowadzącym do ciągłego doskonalenia produktów. To inspiruje do projektowania coraz lżejszych, jeszcze lepszych oraz bardziej wydajnych akcesoriów dla entuzjastów spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Wymiary

Wielkość pudełka: 7 x 4.5 x 2 cm
Waga: ok 15 gram